ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

خوش تیپ ها اینها را نپوشند

تاریخ : 1396.02.30
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : برای داشتن تیپی ایده آل ، برخی قوانین را میبایست رعایت کنید و برخی دیگر را هرگز بکار نبرید. قوانینی که دیگر جزئ موارد خوش تیپی بحساب نمی آیند ، در ادامه شرح داده شده اند که میتوانند راهنمایی خوب برای همگان باشند.

 

پوشاک خارج از مد

هرگز رنگ آبی تیره و مشکی را باهم ست نکنید

اساسا ست کردن دو رنگ تیره کنار هم در دنیای مد امری رایج نیست. اما شما می‌توانید به کمی هوشمندی یک ست لباس مردانه جذاب به کمک این دو رنگ بسازید.

رنگ قهوه‌ای رسمی نیست

بسیاری از آقایان فکر می‌کنند رنگ قهوه‌ای اصلا رسمی نیست و نباید لباس مردانه با این رنگ را در محل کار، مهمانی‌های رسمی و … پوشید. این طرز تفکر که این رنگ مناسب استفاده در روزهای تعطیل و آخر هفته است نظریه‌ای منسوخ شده است.

 

نباید گرمکن ورزشی  را در خارج از باشگاه پوشید

این روزها دنیا آنقدرها هم راحت نیست که بخواهیم با انتخاب‌های خیلی رسمی خودمان را در چارچوب قرار دهیم و لذت استفاده از یک زندگی راحت را فراموش کنیم. پوشیدن یک گرمکن ورزشی در کنار یک کت مردانه و یا پیراهن مردانه می‌تواند هماهنگی زیبایی را بوجود بیاورد.

 

هودی را با لباس مردانه سمی نپوشید

به نظر من داشتن حداقل یک هودی در کمد لباس آقایان امری ضروری است. نکته بعدی اینکه شما خیلی ساده می‌توانید هودی خود را با یک کت بلیزر و یا شلوار پارچه‌ای به خوبی ست کنید.

 

هرگز با کت و شلوار تی شرت نپوشید

همانگونه که در بالا اشاره کردیم، اگر می‌خواهید تیپ لایه‌ای بزنید، استفاده از یک پولوشرت و یا تی شرت در زیر کت و شلوار می‌تواند ظاهر شما را ارتقا دهد. البته بنده خودم استفاده از یک پولوشرت را در زیر کت بیشتر از تی شرت ترجیح می‌دهم.

 

کراوات همیشه با کت مناسب است

قرار نیست همیشه با کراوات تیپ‌های خیلی رسمی بزنید، خیلی ساده می‌توانید به کمک کت جین و یا کاپشن ساده و کوتاه خود با کراوات تیپ خود را کمی غیر رسمی و دوستانه تر کنید.

 

هرگز بوت مردانه را با کت و شلوار نپوشید

همیشه قرار نیست با کت و شلوار کفش بروژ و یا آکسفورد بپوشید، استفاده از یک بوت مردانه چلسی و یا بروگ می‌تواند یک انتخاب خود در روزهای بارانی بهار و پاییز باشد.

 

رنگ سفید از مد افتاده است

رنگ سفید مانند یک بوم نقاشی است که با رنگ‌ها و طرح‌های مختلف شخصیت می‌گیرد و زیبا می‌شود. اینکه فکر کنید رنگ سفید از مد افتاده است و یا رنگی مردانه نیست کاملا اشتباه است. به ست‌های مردانه زیر توجه کنید مطمئنم با ما موافق خواهید بود.

 

جوراب سفید نپوشید

استفاده از جوراب سفید در میان پوشاک مردانه ممنوع شد و به عنوان یک خطای بزرگ در دنیای مد شناخته می‌شد. اما امروز می‌توانید این قانون را زیر پا گذاشته و با کفش کالج و یا کتانی سفید خود این اکسسوری ضروری را به خصوص در فصل بهار و تابستان استفاده کنید.

 

طرح‎های مختلف را با هم نپوشید

اینکه نباید لباس مردانه با طرح‎های مختلف را کنار هم بپوشید به تاریخ پیوسته است! شما خیلی ساده می‌توانید در تی‌های اسپرت و رسمی خود چند طرح مختلف را با هم بپوشید.

 

 

کلید واژه ها :
از مد افتاده ها
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا