ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

آموزش دوخت چند نوع گیره مو با نمد قسمت دوم

تاریخ : 1398.11.06
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : در این قسمت نیز با چند نمونه دیگر از نحوه تهیه تزئینات با نمد برای انواع گیره های مو آشناشوید که مراحل بصورت تصویری و قابل فهم هستند. با هم ببینیم.

 

برای آشنایی با نحوه طراحی و دوخت انواع طرح های نمدی ، روی این قسمت کلیک کنید. 

 

آموزش دوخت گیره مو نمدی

 

آموزش تصویری و مرحله به مرحله روش تهیه تزئینات نمدی برای دکور و تزئین انواع کلیپس مو و گیره مو را در ادامه مشاهده نمایید و به ساده ترین روش ممکن ، اقدام به تزئین گیره های مو کلیپس مو و کش مو و تل مو و ... نمایید

 

 

آموزش دوخت گیره مو نمدی

 

طرح گل رز نمدی را با یک دایره بزرگ از نمد که به صورت برش دوار ممتد روی نمد ایجاد کرده اید و سپس این نوار را رول کرده اید ، تهیه نموده و از آن برای تزئینات و دکور انواع گیره مو و کلیپس مو و تل مو و حتی لباس و کیف و کفش و ... استفاده نمایید و ظاهری زیباتر به آن ها ببخشید.

 

آموزش دوخت گیره مو نمدی

 

همانگونه که در تصاویر چند مرحله ای بالا مشاهده کرده اید ، این گل زیبا با تا زدن یک نوار نمدی به عرض 6 سانتی متر و طول 15 سانتی متر و برش آن بصورت رشته رشته از قسمت تا خورده  ، تهیه شده و با یک پایه سکه نمدی ، به کلیپس مورد نظر ، متصل شده است . برای اتصال محکم تر ، بخصوص برای کودکان ، از دوخت استفاده نمایید تا قابل شستشو بوده و دوام بیشتری داشته باشد .

 

آموزش دوخت گیره مو نمدی

 

گل رز نمدی که در تصویر مشاهده میکنید ، با رول های دالبری تهیه شده و قابل استفاده روی انواع کلیپس مو و گیره های مو و ... بوده و همچنین میتوان از آن به عنوان تزئین انواع لباس و کیف و کفش و ... نیز استفاده نمود.

 

آموزش دوخت گیره مو نمدی

 تزئین گیره مو و کلیپس مو با نمد بسیار ساده و با تزئین دوخت

 

آموزش دوخت گیره مو نمدی

 

طرح گل نمدی به ساده ترین روش و با چین روی نوار نمدی و قابل استفاده برای تزئین انواع گیره های مو و همچنین انواع لباس و ...

 

آموزش دوخت گیره مو نمدی

 

طرح پاپیون فانتزی با یک نوار عریض نمدی ساخته می شود و با اتصال آن به انواع گیره مو و یا انواع کیف و کفش و ... می توانید از زیبایی این طرح نمدی استفاده نموده و لذت ببرید.

 

 

دسته بندی :  زیورآلات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا