ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

کدام نوع پیراهن را دوست دارید

تاریخ : 1396.02.30
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک :پلاکت چیست و چه کمکی میکند ؟ پلاکت(placket) یا محل قرار گیری دکمه‌های پیراهن مردانه می‌تواند مدل‌های مختلفی داشته باشد. دوست دارید دکمه‎های پیراهن شما مشخص باشد یا اینکه ظاهری ساده و بدون جزئیات را می‌پسندید. 

 

پیراهن مردانه

 

پیراهن مردانه با پلاکت مشخص(پلاکت آمریکایی)

این مدل پیراهن از انواع دیگر غیر رسمی‌تر است و برای محل کار استفاده روزمره مناسب‌تر است و رایج‌ترین نوع پیراهن مردانه محسوب می‌شود. این پیراهن‌ها ممکن است جیب داشته باشند و یقه‎‎ای معمولی و دکمه‌دار برای آن‌ها در نظر گرفته شده باشد.

 

 

پیراهن مردانه بدون پلاکت(پلاکت فرانسوی)

این مدل پیراهن یک سبک کلاسیک و محبوب است که در آن قسمت جادکمه ساده و بدون تا کردن پارچه دوخته شده است. برخی عقیده دارند این مدل پیراهن برای استایل کژوال مناسب‌تر است. این مدل پلاکت در پیراهن‌های تاکسیدو و مجلسی هم به کار برده می‌شود.

 

 

پیراهن مردانه با پلاکت پوشیده 

این مدل پیراهن کاملا رسمی است و یک قطعه پارچه اضافی روی قسمت دکمه‌های پیراهن دوخته شده تا دکمه‌ها را پوشش دهند. این نوع پیراهن‌ها ظاهری رسمی و مجلسی دارند.

 

 

پیراهن مردانه تاکسیدو 

تاکسیدو نوعی کت مردانه است که معرف تجمل، خوش استایل بودن و جذابیت است. این لباس مردانه برش و ظرافت خاصی در دوخت دارد که مختص یک مهمانی رسمی است. قسمتی از آن با پارچه براق ماهوت مشکی رنگ تهیه می‌شود و ممکن است دارای جیب یا بدون جیب باشد. پیراهن مردانه تاکسیدو ظاهر و ساختاری مشابه پیراهن مردانه با پلاکت فرانسوی دارد با این تفاوت که چهار دکمه بالایی پیراهن قابل برداشتن هستند تا امکان استفاده از دکمه‌های مخصوص تاکسیدو فراهم باشد.

 

کلید واژه ها :
پیراهن مردانه
دسته بندی :  پوشاک / پوشاک آقایان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا