ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

آموزش زیبایی پوست و مو با این میوه

تاریخ : 1397.04.18
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : هر کدام از انواع میوه ها ، دارای خواص فراوان و متفاوتی هستند که اگر به اندازه استفاده گردند ، تاثیر بسزایی در تقویت و سلامت اندام داخلی و خارجی بدن خواهند داشت. در این زمینه ، گروه فشن پارک تلاش میکند تا این دسته از خوراکیها را با بهترین کاربردشان ، در زمینه زیبایی و سلامت پوست و مو ، به شما عزیزان معرفی نماید.

 خیار یکی از محصولاتی است که در هندوستان و شبه قاره به مقدار فراوانی کشت می شود و در تابستان به عنوان یک میوه خنک بسیار مفید است و باعث کاهش دمای بدن و خنکی می شود و فواید زیادی برای پوست و مو دارد که در ذیل به چند نمونه از آنها می پردازم.

آموزش استفاده از خیار برای زیبایی

فواید خیار برای پوست

در بسیاری از محصولات آرایشی از خیار به عنوان یکی از مواد اولیه پایه استفاده می شود و حتی در سالن های زیبایی برای بهبود پوست کاربرد دارد.
تازگی پوست : خیار تازه گی بسزایی به پوست می دهد ماسک های صورتی که ازخیار درست شده به سفتی پوست کمک می کند سعی کنید از ماسک های خنک کننده برای بازسازی پوست های آفتاب سوخته و برای سفتی پوست استفاده کنید.
درخشندگی پوست : خیار برای سفید کردن پوست مفید است و خواص فراوانی دارد و باعث درخشندگی پوست می شود ، تکه های خیار را روی صورت ماسک کنید یا آب آن را بنوشید.
آب خیار: پوست با خوردن آب خیار مرطوب می شود چون 95 % خیار آب است نخم های خیار حاوی پتاسیم و ویتامین E است که لک ها را کم می کند.

فواید خیار برای مو

تقویت مو :خیار در محصولاتی که برای تقویت مو ساخته می شود کاربرد دارد.

 

رشد مو: خیار حاوی سلفور ، سدیم ، سیلیکون ، کلسیم و فسفر است که در رشد مو بسیار موثر است.

 

ریزش مو : روزانه نوشیدن یک لیوان آب خیار در کنترل ریزش مو موثر است.

 

ماسک موخیار : با شست و شوی مو با آب خیار موهای درخشان و ابریشم مانندی خواهید داشت.از این محصول به عنوان نرم کننده و درخشان کننده استفاده کنید.

 

نرم کننده ی خیار : آب خیار به عنوان نرم کننده موهای زبر قابل استفاده است.مقداری از آب خیار را بهموها بمالید و بعد با آب سرد بشویید.

دسته بندی :  آرایش

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا