ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

صدمات استفاده از این نوع پوشاک را جدی بگیرید

تاریخ : 1397.04.16
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : آیا تا بحال فکر کرده اید که پوشاک شما می توانند به بدنتان آسیب وارد کرده و یا بالعکس سلامتی بدنتان را تضمین نمایند؟ هر کدام از پوشاک و اکسسوری هایی که بصورت روزمره از آن استفاده مینمایید ، به طور جداگانه ، صدمات غیر قابل جبرانی را برای شما پدید می آورند. در ادامه با برخی از لوازم آشنا شوید.

 

آموزش پوشیدنیهای مضر

 

کیف 

در فروشگاه ها ، انواع و اقسام کیف در سایزهای گوناگون مشاهده می شوند که هر کدام از آنها ، با نوع سلیقه افراد مرتبط هستند. بسیاری از افراد ، از انواع بزرگتر کیف ، به علت جادار بودن و حمل بسیاری از لوازم ، را می پسندند . اینگونه افراد ، تصور می کنند که باید علاوه بر لوازم ضروری ، وسایل غیر ضروری خود را نیز همراه داشته باشند و همین مساله موجب سنگین شدن کیف و درنتیجه فشار بر شانه ها ، عدم تعادل ، دردهای استخوانی و عضلانی در دراز مدت و کمر درد و گردن درد خواهد شد. به اینگونه افراد توصیه می شود با تهیه کیف های کوچکتر ، به علت محدودیت فضای کیف ، مجبور شوند تا میزان کمتر و البته لوازم مهم و ضروری خود را در کیف جا دهند و به مرور این مساله عادت خواد شد و البته هرگز برای این دسته ، راحت نیست تا وسایل داخل کیف دستی شان را غربال کرده و چند وسیله را همراه داشته باشند . ولی باید بدانید که همین کیف اگر از نظر سایز و وزن ، مناسب نباشد ، حتما در آینده ای نزدیک ، با دردهای اسکلتی و عضلانی روبرو خواهید شد.

 

کفش های پاشنه دار 

با توجه به اینکه خانمها اغلب علاقمند به پوشیدن کفشهای پاشنه بلند هستند ، باید متذکر شویم که این کفشها با سایزهای گوناگون ، صدمات جبران ناپذیری را به ناحیه کمر و ساق های پا می زنندو پوشیدن آنها برای مدتهای طولانی به ناحیه قوزک پانیز صدمات جبران ناپذیری خواهد زد. 

 

کفش های پاشنه تخت 

همانطور که کفشهای پاشنه دار می توانند به بدن آسیب برسانند، کفشهای بدون پاشنه یا تخت هم ، با فشار بر روی کمر ، موجب درد در این ناحیه و همچنین کف پا خواهند شد.

 

شلوارهای تنگ 

شلوار هایی که امروزه در بازار ها و فروشگاه های پوشاک می بینیم ، اغلب تنگ بوده و همین مساله موجب وارد کردن فشار به شکم و زیر شکم و ناحیه تناسلی می شود. 

 

گوشواره هایی با وزن زیاد

انواع گوشواره های مختلف و تنوع آنها موجب شده تا افراد از این لوازم با وزر زیادشان اسفاده نمایند و این مورد ، باغث آویزان شدن لاله گوش می شود .

 

لوازم زینتی بدل

با توجه به نوسانات قیمت در بازار سکه و طلا ، افراد بجای طلا ، نقره و برنز ، از انواع بدلیجات استفاده می کنند که میتواند موجب ملتهب و قرمز شدن پوشت شود. بنابر این هنگامی که احساس کردید نوع یا انواع گوناگونی از بدلیجات موجب بروز التهاب و سرخی اطراف گوش و یا بدنتان ظاهر شده است ، هر چه زودتر ، گوشواره های خود را تغییر دهید.

 

 

کلید واژه ها :
پوشاک بد مضر
دسته بندی :  مقالات

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا