ثبت مشاور

پوشیدن شلوار راه راه برای چه افرادی توصیه می شود

تاریخ : 1396.04.09
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : لباس هایی با طرح راه راه عمودی افراد را لاغرتر نشان می دهند و بخصوص به افرادی که کمی چاق هستند و تمایل دارند که چاقی شان پوشیده شود توصیه می شود. و همچنین به افرادی که دارای قدی کوتاه هستند اما می خواهند که قدشان بلندتر دیده شود نیز پوشیدن لباس های با راه راه های عمودی توصیه می شود.

 

شلوار

 

 

شاید بتوان گفت در دنیای مد و لباس هیچ نوع طرح پارچه ای به اندازه "راه راه" مورد بحث نبوده است. پارچه با طرح "راه راه افقی" یا "عمودی"، همواره مورد توجه طراحان لباس بوده است و همه از تأثیر آن بر نمای سایز بدن سخن می گویند.
در این میان طرح های عمودی پرطرفدارتر است و به نظر بسیاری از کارشناسان مد به زیباتر شدن کمک بیشتری می کند، زیرا لباس هایی با طرح راه راه عمودی افراد را لاغرتر نشان می دهند و بخصوص به افرادی که کمی چاق هستند و تمایل دارند که چاقی شان پوشیده شود توصیه می شود. و همچنین به افرادی که دارای قدی کوتاه هستند اما می خواهند که قدشان بلندتر دیده شود نیز پوشیدن لباس های با راه راه های عمودی توصیه می شود. لباس هایی با راه های افقی هم بیشتر به افرادی که لاغر هستند پیشنهاد می شود. 
در همین راستا یک خانه ی مد و پوشاک به تازگی تصمیم گرفته تا از طرح های راه راه در طراحی لباس زنان محجبه استفاده کند که در این گزارش نمونه هایی از آنها را خواهید دید. رنگ های مشکی، سفید، طوسی و کرم رنگ در این طراحی ها غالب هستند.

 

 

 

 

 

 

 

 


فیلم و سریال تصادفی


کلید واژه ها :
لباس برای لاغری
دسته بندی :  پوشاک / پوشاک بانوان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا