ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

لباس خاکستری رنگ برای کودکان شیک پوش

تاریخ : 1396.03.31
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : رنگ پوست کوسه (Sharkskin) رنگی است که سعی می‌کند مرز بین خنثی بودن و به روز بودن را حفظ کند. چنین طیف رنگی قابل هماهنگی با اکثر رنگ‌های دیگر است. 

 

لباس طوسی

 

کودکان خاکستری

چند وقتی است که رنگ طوسی در خیابان‌ها مد روز شده است و دلایل زیادی وجود دارد که از آن در ظاهر و لباس‌های کودکان استفاده شود.

از آنجا که سبک و تیپ فارغ از جنسیت برای کودکان حائز اهمیت است، خاکستری به عنوان یک رنگ مشترک، تطبیق‌پذیر، متمایز و قابل توجه شناخته شده. همچنین از آنجا که یک رنگ خنثی است، می‌تواند با هر رنگ دیگری یا تکه‌های مختلف لباس یا لوازم جانبی مد مانند کلاه، ساعت، شال و بوت هماهنگ شود. از طرفی خاکستری رنگی با طیف‌های متنوع است. این نکته به ما کمک می‌کند ظاهر کودکانمان را از ترکیب پارچه‌ها، بافت‌های متفاوت و لایه‌های رنگی متنوعی تغییر دهیم.

برای انتخاب یک رنگ برای لباسی که می‌خواهید کودکتان در طول روز بپوشد، قوانین زیادی وجود ندارد. لابد شما دلتان می‌خواهد شاداب به نظر برسد. پس می‌توانید از خلاقیت خود استفاده کنید!

اگر قرار است رنگ و لباس و پارچه‌ای برای یک مهمانی خاص استفاده کنید، ما به مادران همچنان رنگ طوسی را پیشنهاد می‌کنیم اما توصیه می‌کنیم این دفعه از یک خاکستری براق‌تر استفاده کنند.

اگر می‌خواهید برای کمد لباس فرزند خود الهام بگیرید از لباسهایی که مزین به رنگ خاکستری هستند استفاده نمایید.

کلید واژه ها :
ست لباس خاکستری
دسته بندی :  پوشاک / پوشاک بچه گانه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا