ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

رموز پوشش شیک برای کودکان

تاریخ : 1396.03.30
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک :  به نظر می رسد که سبک پوشش کودکان جزو بهترین هاست. مهم نیست فرزند خودتان باشد یا یک سوپراستار کوچک اینستاگرام؛ می توانید ترفندهای جذابی در مورد نحوه پوشش از آنها یاد بگیرید.

بدون شک برخی موارد را باید از طریق تجربه آموخت، اما بچه ها می توانند در مورد سبک لباس پوشیدن روزمره، موارد مفیدی را به بزرگترها بیاموزند. کفه ترازوی مد هم دارد به سمت بچه ها سنگینی می کند و شاید این شرایط را ذهن خلاق کودکانه مهیا ساخته است. 

 

شیک

روی فرم و شگفت انگیز

زندگی روی پاشنه تعادل می چرخد. از موهای بلند و آشفته گرفته تا لگینگ های ورزشی طرحدار، کودکان به ما می گویند لازم نیست مد را فدای ورزش و مدیتیشن کنید. در هرحالی می توانید به روز باشید.

ژست های عکاسی

کودکان هم مانند شخصیت های معروف می دانند که با پوشیدن آخرین مد روز، دیگر احتیاجی به ژست آنچنانی نیست. با یک حرکت ساده لب و گردن، سبک پوشش آنها تماشایی می شود.

قدرت گل ها

جدا از لباس های گلدار، کودکان دوست دارند با استفاده از اکسسوری ها با گلها احاطه شوند. رنگ شاد چند شاخه گل می تواند روز شما را بسازد.

طرح و بافت های ترکیبی

سبک پوشش چندلایه و پیچیده کودکان به نظر جذاب می آید. ترکیبی از چرم، جین، چهارخانه، راه راه یا گل دار، ظاهری منحصر به فرد به وجود می آورد.

رنگ آرامش

در پوشش دختر بچه ها می توان ترکیب طرح های مختلف پارچه را کنار رنگ های ملایم دید. یک کلاه زیبا، بلوز طرحدار، دامن چین دار یا نگاهی که شاید به دنبال رؤیاهای بچگی است.

ستاره جمع

اگر قبل از آماده شدن برای یک مهمانی به کودکان حق انتخاب بدهید، دلشان می خواهد سوپر استار جمع باشند. چه کسی جرأت دارد از او در مورد کلاهش بپرسد. مگر کسی هم داخل خانه کلاه می گذارد؟ اما این چیزها برای آنها اهمیت ندارد. کلاه همیشه برای بچه ها جذاب است.

ساده و شیک

تنها چند چیز در دنیا از این بلوز های خوش فرم جذاب تر است. دختران کوچک با بلوزهای خال خالی زیبای خود این را به ما می آموزند که پیراهن های آکسفورد فقط مخصوص پسرها یا ملاقات های کاری نیستند.

شلوار سنگ شور همیشه جذاب

موردی که در سبک پوشش بچه ها موج می زند این است که آنها خود را به هیچ قانون و سبک خاصی مقید نمی دانند. یکی از اولین چیزهایی هم که می آموزند پوشیدن این شلوارهاست. سبک خاصی که بزرگتر ها فقط در جمع های دوستانه می پوشند، برای مردان کوچک، همه جا مناسب است.

بازگشت به گذشته

گاهی اوقات حس و حال سبک جدید به مزاجتان سازگار نیست. در این مواقع بهتر است رگه هایی از سبک قدیمی دهه های پیش را انتخاب کرده و خاطرات گذشته را دوباره زنده کنید.

 جین های روی بورس

اینکه دستان کوچکشان به زور از لبه آستین ژاکت بیرون بیاید، به نظرشان اهمیتی ندارد. باید اعتماد به نفس را از آنها یاد بگیریم. مجموعه لباس های جین برای بچه های کوچک همیشه جذاب و دوست داشتنی است.

برچسب جنسیتی

اگر بزرگترها هم مانند بچه ها تبعیض نژادی برایشان بی معنی بود، دنیا جای قشنگ تری می شد. پوشیدن دامن های پفی دخترانه همراه یک جفت کتانی پسرانه، ظاهری جذاب می سازد. البته شاید این استایل برای بزرگترها جواب ندهد.

 

 

 

 

 

 

 

بامیلو

کلید واژه ها :
لباس شیک بچه
دسته بندی :  پوشاک / پوشاک بچه گانه

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا