ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

ویژگی های عطر لالیک آمیتیس زنانه "Amethyst Lalique for women"

تاریخ : 1399.08.08
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : عطر ادوپرفیوم لالیک آمیتیس زنانه "Amethyst Lalique for women" که در ایران به اشتباه با غلظت ادکلن و نام ادکلن لالیک آمیتیس شناخته شده است در سال ۲۰۰۷ میلادی از سوی برند لالیک و از کشور فرانسه به دنیای عطر معرفی گردید. این عطر اولین عضو خانواده آمیتیس است و در سال‌های بعد تعدادی دیگر از این خانواده معرفی شدند و به این ترتیب شاهد زیرمجموعه‌ای قوی از محصولات با نام آمیتیس از برند باسابقه لالیک هستیم. یاقوت لالیک که البته قیمتی همچون یاقوت ندارد! تلاشی از سوی برند لالیک برای جلب نظر دوست‌داران خود و ایجاد زیرگروهی جدید برای این برند قدیمی و موفق است. لالیک که از برند های باسابقه‌ و البته خوشنام صنعت مُد و فشن است با طراحی لالیک آمیتیس بار دیگر هوش و رایحه شناسی بالای خود را به رقیبان ثابت نموده و با عرضه محصولی باکیفیت، رایحه‌ای مشام‌نواز در کنار قیمتی مناسب به عvaniنوان مولفه‌های اصلی انتخاب عطر از سوی مخاطبان، هم رضایت دوست‌داران خود و مصرف کنندگان را به دنبال داشته و هم به آمار فروش بالایی در این زمینه دست پیدا کرده است.

 

عطر ادوپرفیوم لالیک آمیتیس زنانه Amethyst Lalique for women

 

 

 

طراحی رایحه این عطر را خانم ناتالی لارسن "Nathalie Lorson" به عنوان استاد عطرساز و از کارخانه تولید اسانس فرمنیخ "Firmenich" بر عهده داشته‌اند.

ظاهر بدنه شیشه این عطر ساده و به صورت مکعب مستطیل است و از شیشه شفاف و باکیفیتی ساخته شده است. روی بدنه ارغوانی رنگ لالیک آمیتیس خطوط مبهمی به چشم می‌خورد که با کمی دقت متوجه شکل شاه‌توت روی آن می‌شوید که این کنایه از حضور قوی و نقش پررنگ رایحه شاه‌توت در این عطر است. همچنین نام آمیتیس "AMETHYST" با نوشته‌ای نقره‌فام بر سینه این عطر حک شده است. درب این عطر از پلی کربنات سخت ساخته شده و افشانه و طوق فلزی هم به رنگ نقره‌ای و در هماهنگی کامل با شیشه عطر هستند. در مجموع بدنه دارای طراحی متناسبی است و رنگ شیشه نیز در نهایت هوشمندی و با استعاره‌ای از نام و رایحه این عطر انتخاب شده است.

این عطر زنانه بیشتر بر خانم‌هایی که رایحه‌های کلاسیک و خنک را می پسندند تمرکز دارد و با رایحه میوه‌ای خود طرفداران این نوع رایحه را کامل راضی نگه می‌دارد.

لالیک آمیتیس به لحاظ تنوع رایحه‌ای عطر شلوغی است و شما با اسپری کردن اولین قطرات از این عطر ناخودآگاه وارد دنیای رایحه‌های میوه‌ای موجود در این عطر می‌شوید.

در نُت ابتدایی وجود انواع رایحه توت موجود در این عطر سبب شده که این نت دارای رایحه شیرین و خنکی باشد و حس سرزندگی و نشاط را برای شما به ارمغان آورد؛ میزبانان مشام شما در نت ابتدایی رایحه بلوبِری (زغال اخته سیاه)، بلک بِری (شاه‌توت)، مالبِری (توت)، استروبِری (توت فرنگی) و البته بلک کارِنت (انگور سیاه) هستند که همگی دارای طیفی از رایحه‌های شیرین و ترش و خنک هستند و نت ابتدایی را در انحصار خود گرفته‌اند؛

در نت میانی شاهد گروهی از رایحه‌های متفاوت از نت قبلی خواهید بود، به‌طوری که رایحه گرم و تند و ادویه‌ای فلفل در تقابل با رایحه شیرین و رمانتیک و زنانه گُل رُز خواهد بود و رایحه سحرانگیز روغن یلانگ یلانگ (گُل گُل‌ها) که شیرین و ترش است با رایحه گُلی و تازه گل صدتومانی در تعادل نسبی است ، اما نت پایانی فرصت حضور و بروز ترکیبات جدیدی است، طیفی از رایحه‌های چوبی در این نت وجود دارند که شبیه بوی چوب الوار ورقه شده هستند و بسیار مشام‌نواز و تازه هستند، در حالی که رایحه گرم و شیرین و کاراملی وانیل بوربون دیگر ترکیب موجود در این نت است و در نهایت رایحه معطر مُشک سنتتیکی (مصنوعی) پایان بخش رایحه نت پایانی می‌باشد.

با بررسی رایحه لالیک آمیتیس توسط کارشناسان صنعت عطر این محصول در گروه بویایی گُل‌دار میوه‌ای "Floral Fruity" قرار می‌گیرد.

همچنین باید گفت لالیک آمیتیس عطری چهار فصل و مناسب استفاده در اکثر روزهای سال می‌باشد اما به صورت تخصصی در هوای گرم و روزهای بلند تابستان رضایت مندی بیشتری را برایتان به همراه خواهد داشت.

 

 مشخصات عطر عطر ادوپرفیوم لالیک آمیتیس زنانه "Amethyst Lalique for women" 

 

 

مناسب برای : بانوان 

 

نوع : ادو پرفیوم

 

عطر ساز : Nathalie Lorson

 

کشور مبداء برند : فرانسه 

 

نوع رایحه : خنک ، شیرین

 

ساختار رایحه : گل ، میوه ، ادویه ، چوب

 

نت آغازی : انگور سیاه ، زغال اخته ، توت سیاه ، شاه توت ، توت فرنگی 

 

نت میانی : گل یاسمین ، فلفل ، یلانگ یلانگ ، رز

 

نت پایانی : مشک ، وانیل ، نت های چوبی

 

 

 

 

 

دسته بندی :  عطر و ادکلن

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا