ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

ویژگی های عطر یونی سکس ناسوماتو آبسینث

تاریخ : 1399.08.27
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : Absinth (به معنی افسنتین) عطری است که توسط عطر سازی به نام Alessandro Gualtieri خلق و از طریق کمپانی Nasomatto روانه بازار عطر جهان گردید.

 

عطر سکس ناسوماتو آبسینث

 

این عطر تجسمی از عصبیت است، عطری که نتیجه جستجویی برای ایجاد رفتار های غیر مسئولانه است. Absinth گیاهی سبز، چوبی، خشک و تلخ است، ماده ای ناب که استشمام رایحه خوش آن تجسمی از رنگ ها است. عطر Absinth به جذابیت مردان و اغواگری زنان، صلح جهانی، شیفتگی نسبت به ابر قهرمانان و لحظه های جنون و دیوانگی مطلق اختصاص دارد. این عطر احساسات فراوانی را بر می انگیزد، عطری که رایحه های ممنوعه آن به رفتاری غیر معقول می انجامد و تجربه های حسی فراوانی از بهشت های ساختگی را فراهم می آورد. Absinth مانند استفاده بیش از حد از رایحه های غیر متعارف است، رایحه هایی که با یکدیگر ترکیب می شوند تا عطر های جدیدی خلق گردند. Absinth عطری با رایحه خوش، عطری فریبنده و فراموش نشدنی و عطری است که در هنگام برخواستن زمین از خواب زمستانی خود، در برگیرنده لحظه های تلخ و شیرین است. عطر Absinth محصولی از شرکت Nasomatto است که برای استفاده مشترک آقایان و بانوان مناسب است. 

این عطر مناسب افرادی است که به دنبال رایحه های خاص و متفاوت از دیگران می باشند تا اطرافیان آنها را با یک رایحه خاص و فریبنده بشناسند .

 

 مشخصات عطر یونی سکس ناسوماتو آبسینث Absinth Nasomatto

 

مناسب برای : آقایان و بانوان 

 

نوع : ادو پرفیوم

 

سازنده عطر : Alessandro Gualtieri

 

کشور مبداء برند : ایتالیا

 

نوع رایحه : تند ، گرم

 

ساختار رایحه : چوب ، گیاهان معطر 

 

نت آغازی : نت های سبز

 

نت میانی : خس خس

 

نت پایانی : پیچک

 

دسته بندی :  عطر و ادکلن

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا