ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

مدل موهای طرح دار پسرانه قسمت اول

تاریخ : 1398.04.02
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک: این مطلب به مدل موهای شیک و جذاب پسرانه و مردانه اختصاص دارد که در سه بخش منتشر شده و این بخش با مطالب و تصاویری از انواع مدل موهای جذاب پسرانه و مردانه همراه است. پسران جوان خوش سلیقه و خوش استایل تمایل دارند مدل موهای خود را مطابق با مد روز انتخاب نمایند .نحوه انتخاب مدل مو و ریش و سبیل تاثیر زیادی روی جذابیت ظاهری پسران جوان و همچنین آقایان دارد بنابراین بهتر است شما در هنگام انتخاب مدل مو و ریش خود حساسیت و دقت لازم را به خرج دهید. مدل های مو برای انواع فرم صورت متفاوت بوده و بهتر است ابتدا فرم صورتتان را بشناسید سپس از بین مدل موهایی که با فرم صورت شما تناسب دارند مدل مویی جذاب را انتخاب نمایید.مدل مو برای آقایان از اهمیت ویژه ای برخوردار است و اغلب مدل موهای کوتاه استفاده می شوند .مدل موهای بلند پسرانه نیز زیبایی و جذابیت خاص خودشان را دارند و از این مدل موها بهتر است در فصول سرد سال استفاده شوند و در گرمای تابستان ، کوتاهتر شوند تا بر اثر گرما ، ناحیه پشت گردن ، عرق سوز نشود. مدل موی پسرانه ساده برای مکان های اداری نظیر دانشگاه و مدارس و … انتخابی مناسب است و علاوه بر این مدل موهای ساده باعث می شوند تا چهره و ظاهر شما باوقار و آراسته تر به نظر برسد.برخی از مدل موهای قدیمی مثل موهای پف کرده و فرق وسط نیز دوباره مد شده اند و ظاهر قدیمی کلاسیک را یادآوری می کنند.باتوجه به اینکه مدلها در دسترس همه مخصوصا آرایشگران حرفه ایی میباشد، روز به روز طرح ها و مدل های موی پسرانه و مردانه جدیدتری به مدل های قدیمی مو اضافه میشود و این روند ادامه دارد.

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

نمونه هایی از مدل موهای پسرانه و مردانه همراه با خصوصیات آنها: 

مدل موی پسرانه و مردانه دراگون یا اژدها:

این مدل مو که با حالت دادن به موهای عقب سر و تیز نشان دادن آنها آماده می شود، به مدل موی دراگون و یا اژدها نیز معروف است.

مدل موی پسرانه و مردانه که بلند و کوتاه هستند:

این مدل مو هیچ وقت از مد نمی افتد و برای خوش استایل بودن حرف اول را می زند. البته بایدبا فرم صورت ، همخوانی داشته باشد تا جذابیت را بیشتر کند.

مدل موی پسرانه و مردانه آندرکات همراه با ریش بلند:

این مدل موی مردانه و پسرانه مخصوص افرادی است که طرفدار استایل های روز دنیا و تیپ هیپی هستند.

مدل موی پسرانه و مردانه طرح دار:

این مدل از مو بسیار زیبا است و بخصوص با تنوع طرح های قابل اجرا ، طرفداران نسبتا زیادی پیدا کرده است . البته دوام کمتری دارد و لی برای حضور در میهمانی ها، کاربرد داشته و ظاهری متفاوت را بوجود می آورد.

مدل موی پسرانه و مردانه خامه ای یا کوتاه بستنی:

در این مدل از مو ، باید زمانی را برای فرم دادن و حالت بخشیدن به موهای خود صرف نمایید.برای حالت دادن این مدل موی پسرانه و مردانه حتما باید از ژل و سشوار استفاده کرده و برای ثبات و پایداری این مدل مو ، از تافت یا اسپری های مو استفاده نمایید.

مدل موی پسرانه و مردانه گوجه ای کوتاه:

در این مدل از موی پسرانه و مردانه ، میتوانید اضافات مو را در قسمت بالای سر ببندید و یا رها باشند که هر دو جذابیت خاص خودشان را دارند. این مدل موی پسرانه و مردانه در پشت گردن به شکل حرف وی تراشیده شده است، و در قسمت بالای سر که قد موها نسبتا بلند است و به صورت گوجه ای بالای سر بسته می شود.

مدل موی پسرانه و مردانه موج دار:

میتوان در این مدل از مو ، به اندازه مو، کاری نداشت و فقط  برای موج دادن به مو از دستگاههای بابلیس و همچنین ژل های حالت دهنده و ...استفاده نمود.

مدل موی پسرانه و مردانه ارتشی:

این مدل موی مردانه و پسرانه در بالای سر کمی بلندتر و در بغل گوشها کاملا باید تراشیده شود.

مدل موی پسرانه و مردانه فرفری:

موهای مواج و فرفری که البته این مدل مو با هر جنس مویی مطابقت ندارد و اگر موهایی صاف دارید ، آرایشگری ماهر ، میتواند موهای صاف را به موهایی فر مبدل کرده و این مدل موی پسرانه و مردانه را برای شما فراهم کند.

مدل موی پسرانه و مردانه ترکیبی یا شلخته:

این مدل موی جذاب مردانه و پسرانه شامل سفید کردن مو در بغل گوش و موج دادن به بقیه مو در طرف دیگر سر است که میتواند سن شما را کمتر از آنچه هستید نشان دهد.

در ادامه شاهد چند مدل از انواع مدلهای جذاب و فشن پسرانه و مردانه باشید.

 

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

مدل موهای شیک و جذاب مردانه و پسرانه

 

 

 

مدل مو پسرانه اینستاگرام/مدل مو پسرانه کوتاه/مدل مو پسرانه 2020/مدل مو پسرانه 1398/مدل مو پسرانه/نوجوان مدل مو پسرانه نوجوانان/نیمرخ مدل مو پسرانه/مدل مو پسرانه و ریش/مدل مو مردانه و پسرانه/ مدل مو پسرانه ساده و شیک/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه شیک و جذاب/مدل مو مردانه کلاسیک/مدل مو پسرانه شیک/مدل مو مردانه/لاسیک-مدل موی ژورنالی پسرانه/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو مردانه ژورنال/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه رسمی/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه ژورنالی/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه زیبا جدید/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو/پسرانه زیبا/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه دخترکش/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه دختر پسند/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه دامادی/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه خفن/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه حرفه ای/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه تلگرام/مدل مو مردانه کلاسیک-به روزترین مدل موی پسرانه/مدل مو مردانه کلاسیک-باکلاس ترین مدل مو پسرانه/مدل مو مردانه کلاسیک-مدل مو پسرانه برای عروسی/مدل موهای پسرانه ۲۰۱۹/مدل موی پسرانه ۲۰۱۹ با جدیدترین متدهای کوتاهی مو روز دنیا/۵۰ مدل موی پسرانه ویژه سال ۲۰۱۹/مدل مو پسرانه کوتاه و بلند ۲۰۱۹/مدل مو پسرانه/انواع مدل موی پسرانه ۲۰۱۹ با ۵۰ استایل متفاوت و خاص/مدل موی پسرانه ۲۰۱۹ در انواع مدل موی کوتاه پسرانه و مدل موی بلند پسرانه/مدل مو و مدل ریش/مدل موهای کوتاه پسرانه از انواع مدل موهای همه پسند در بین پسران جوان/مدل موی فشن مورد پسند پسران جوان به روز و جذاب/مدل مو مردانه 2018/مدل مو مردانه و پسرانه ۹۷ و ۲۰۱۸/ پیدا کردن مدل مو جذاب و زیبا برای آقایان/انتخاب بهترین و جذاب ترین مدل مو برای آقایان/مدل مو پسرانه و مردانه خاص/مدل مو کوتاه/مدل مو بلند/مدل خاص مو/مدل مو های متنوع برای مردان و پسران/مدل موی مناسب و مورد علاقه کاربران مرد

دسته بندی :  آرایش

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا