تبلیغ شما اینجا نیست!
» » آموزش طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه
آموزش رایگان نقاشی

دانلود رایگان سریال مانکن

آموزش طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه

تاریخ : 1398.05.09
نویسنده : modiriat
نظرات : 0
بازدیدها : 87

فشن پارک : هندوانه ، از جمله میوه هایی است که برای مراسم شب یلدا استفاده می شود . در این رسم باستانی ، معمولا در بسیاری از منازل اقوام ایرانی و برخی از سایر ملل جهان ، مراسم جشنی ساده و یا با تشریفات گوناگون ، برگزار می شود . میتوانید برای شرکت در این مراسم ، ناخن های خود را با طرح قاچ هندوانه ، طراحی کرده و به گونه ای ، متفاوت باشید. در ادامه با نحوه طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه ، آشنا شوید.

 

آموزش رايگان طراحي قاچ هندوانه روي ناخن مرحله به مرحله

 

وسایل مود نیاز برای  طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه

 

لاک رنگ صورتی

لاک رنگ سبز

لاک رنگ سیاه

لاک رنگ سفید

 

 

مراحل کار  طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه

 

×× ناخن های خود را از هرگونه لاک و سایر رنگها ، چسب و ... برای  طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه پاک کنید و روی ناخن های خود را اگر یکنواخت نیستند ، با           سوهان ناخن کمی بسائید و سپس با پولیش ناخن ، آن را برای  طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه جلا دهید. 

 

×× روی ناخن ها را با لاک رنگ صورتی خوب بپوشانید . اجازه دهید تا لاک روی ناخن ، برای  طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه کاملا خشک شود.

 

×× با یک قلم که سر بسیار باریکی دارد ، لاک رنگ سبز را دور ناخن و در محل تماس ناخن با پوست ، برای  طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه بمالید. اجازه دهید تا         کاملا لاک سبز رنگ خشک شود.

 

×× با قلم نازک دیگری و یا با همان قلم آغشته به رنگ سبز ، که با اندکی قرار دادن در آستون و سپس پاک کردن یا کشیدن آن روی یک دستمال ، آن را تمیز کرده اید       ، رنگ سفید را در قسمت داخلی و بعد از رنگ سبز ، روی قسمت صورتی ، بصورت یک خط باریک دیگر برای  طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه رسم کنید.

 

×× با قلم باریک ، روی قسمتی از ناخن که به پوست نزدیکتر است ، روی رنگ صورتی ، نقاط سیاه رنگی را با قرار دادن قلم روی ناخن و برداشتن سریع و بی حرکت       آن از ناخن ، دانه های داخل هندوانه را طراحی کنید.

 

از مراسم و ناخن های زیبای خود با  طراحی بشکل قاچ هندوانه لذت ببرید.

در ادامه کلیه مراحل کار  طراحی ناخن بشکل قاچ هندوانه را بصورت تصویری و قدم به قدم مشاهده و دنبال نمایید.

 

 

آموزش رايگان طراحي قاچ هندوانه روي ناخن مرحله به مرحله

 

دسته بندی :  آرایش

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا