ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

آموزش تصویری طراحی انواع مینیون روی ناخن

تاریخ : 1398.05.07
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : طرح هایی که بیشتر آنها را دیده ایم ، اغلب برای همه جذاب تر و طرفداران زیادی دارند. کارتون های تلویزیونی ، انیمیشن ها ، صورتک های گوناگون و ... میتوانند در این دسته قرار گیرند . در ادامه با نحوه طراحی ناخن با طرح مینیون ها ، آشنا خواهید شد. در این طراحی ، چند نوع و حالت گوناگون از شخصیت های انیمیشن جذاب مینیون ، روی ناخن ها به نمایش گذاشته شده اند. 

 

 آموزش رايگان طراحي انواع مینیون روي ناخن قدم به قدم

 

مراحل کار طراحی انواع مینیون روی ناخن

 

@ ابتدا ناخن های خود را برای طراحی انواع مینیون روی ناخن ،از تمامی لاک و پوشش های گوناگون کاملا تمیز کنید. اگر ناخن های شما سطحی صاف برای طراحی انواع مینیون روی ناخن ندارند ، بهتر است آنها را با کشیدن آرام سوهان ناخن ، روی برجستگی ها و سپس کشیدن پولیش ناخن ، یکنواخت کنید تا لاک و طرح طراحی انواع مینیون روی ناخن ، زیباتر جلوه کند.

 

@ سپس روی ناخنها را با لاک زرد رنگ برای طراحی انواع مینیون روی ناخن، کاملا بپوشانید .اجازه دهید تا لک زرد ، کاملا خشک شود.

 

@ با برشهایی از برچسب های مخصوص ناخن یا با استفاده از چسب نواری ، مانند تصویر طراحی انواع مینیون روی ناخن ، یک قسمت از بالا و یک قسمت از میانه ناخن را چسب بزنید ، به گونه ای که یک خط باریک افقی ، میان چسبها آزاد باشد و همچنین قسمت نوک ناخن ها را نیز به اندازه یک سوم از کل ناخن ، برای طراحی انواع مینیون روی ناخن، آزاد بگذارید.

 

@ یک سوم از سمت چپ خط افقی که در میانه برچسب ها آزاد گذاشته اید و یک سوم از سمت راست همان قسمت در هر ناخن را با لاک سیاه رنگ برای طراحی انواع مینیون روی ناخن بپوشانید .

 

@  حالا قسمت نوک ناخن که به اندازه یک سوم کل ناخن آزاد گذاشته ایم را با لاک رنگ آبی برای طراحی انواع مینیون روی ناخن بپوشانید.

 

@ به آرامی چسبها را از روی ناخن ها بردارید و اجازه دهید تا لاک رنگ سیاه و لاک رنگ آبی ، برای طراحی انواع مینیون روی ناخن کاملا خشک شوند.

 

@ در قسمت وسط خط سیاه رنگ افقی ، با لاک نقره ای یک دایره کوچک درست کنید و داخل آن را با لاک نقره ای بپوشانید. اجازه دهید تا لاک نقره ای رنگ ، برای طراحی انواع مینیون روی ناخن کاملا خشک شود.

 

@ با لاک سفید ، یک دایره کوچکتر در وسط دایره نقره ای ، ایجاد کرده و داخل آن را هم با رنگ سفید بپوشانید. اجازه دهید تا لاک رنگ سفید هم ، برای طراحی انواع مینیون روی ناخن کاملا خشک شود.

 

@ داخل دایره سفید که درون دایره نقره ای قرار دارد را با دایره ای کوچکتر ، برای طراحی انواع مینیون روی ناخن ، رنگ سیاه بزنید. 

 

@ یک خط مورب ، با فاصله ای کم ، زیر دایره چشم بکشید و دهان مینیون خود را برای طراحی انواع مینیون روی ناخن رسم کنید.

 

نکات طلایی برای طراحی انواع مینیون روی ناخن

 

@ میتوانید بجای یک چشم برای طراحی انواع مینیون روی ناخن ، دو چشم روی خط سیاه افقی طراحی کنید

 

حالت دهان مینیون های طراحی شده روی هر ناخن را میتوانید بصورت خندان ، ناراحت ، متعجب و ... برای طراحی انواع مینیون روی ناخن قرار دهید. 

 

@ میتوانید همه ناخن ها را یک شکل طراحی کنید و یا هر ناخن را با یک طرح از مینیون ها و با حالت های گوناگون آن طراحی نمایید.

 

در ادامه ، آموزش تصویری و مرحله به مرحله نحوه طراحی انواع مینیون روی ناخن را مشاهده نمایید. از طراحی زیبای طراحی انواع مینیون روی ناخن خود لذت ببرید.

 

 آموزش رايگان طراحي انواع مینیون روي ناخن قدم به قدم

 

 

دسته بندی :  آرایش

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا