ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

آموزش تصویری طراحی بادکنک روی ناخن

تاریخ : 1398.04.19
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : طرح های زیبا و گاها خلاقانه برای زیبایی ناخن ، بسیار متنوع بوده و هر کدام عاقه افراد به موضوعی خاص را نمایش می دهند. در ادامه نحوه طراحی ناخن با طرح بادکنک های زیبا را بصورت کاملا واضح و قدم به قدم ، به نمایش گذاشته ایم. با استفاده از این طرح ، ناخن های خود را زیباتر نماییدو لذت ببرید.

 

آموزش طراحی بادکنک روی ناخن

 

مراحل کار :

پس از تمیز کردن و خشک نمودن ناخنها از انواع لاک و ... ، با استفاده از لاک سفید ، تمامی قسمتهای ناخن را سفید نمایید. 

اجازه دهید تا ناخنها کاملا خشک شوند.

سپس با لاک زرشکی یا هر رنگ دلخواهتان که البته میبایست مخالف رنگ زمینه و تیره باشد ، دایره هایی مانند تصویر ، روی ناخن ایجاد کنید. حتما دقت کنید که اگر میخواهید 2 بادکنک روی ناخن طراحی کنید ، در یک نیمه از ناخن ، کار طراحی هر بادکنک را انجام دهید تا جلوه ای زیباتر داشته باشد. 

حالا دایره ای که میتواند اندکی از دایره قبلی بزرگتر باشد و در فاصله پائینتر یا بالاتر از دایره قبلی قرار گیرد را روی ناخنطراحی کنید. 

سپس خطوطی را از دایره ها به سمت هر انگشت ، مانند تصویر ، بکشید. در قسمت اتصال دایره و خطوط  ، دو حلقه شبیه حلقه کوچک رسم کنید.

اکنون روی هر دایره نقاط سفید یا رنگ متضاد رنگهای کار شده برای بادکنک ، ایجاد نمایید. ( میتوانید هر طرح دیگری را برای طرح روی بادکنکها ، طراحی کنید.)

برای تنوع میتوانید هر ناخن را با بادکنکی با رنگ متفاوت تزئین نمایید.

در ادامه میتوانید کلیه مراحل را بصورت تصویری مشاهده نموده و ناخن های خود را به زیبایی طراحی نمایید.

 

آموزش طراحی بادکنک روی ناخن

 

 

 

 

مرور واژگان تکراری

طراحی و دیزاین ناخن آموزش طراحی ناخن با چسب نواریزیباترین طرح ها را روی ناخن هایتان پیاده کنید چسب نواریطراحی ناخن شیک و جذابطراحان ناخن حرفه اي لاک ناخن یا مانیکور کیت هاي طراحی ناخن حرفه ايمدلهای جذاب برای مانیکور  مانیکور بهاره و تابستانیتوصیه هایی برای مانیکور ناخنناخن گیرگوشت هاي اطراف ناخن مانیکور با چسب نواریمانیکور با ژل و پودر رنگیمانیکور توسط لاک قرمزطراحی ناخن با لاک مشکیطراحی ناخن با اکلیلطراحی ناخن با استیکر NAIL DESIGN BY STICKERSمانیکور برای تیپ هاي کژوال طراحی ناخن با استیکرهای رنگارنگمانیکور با اکلیل و نگین مانیکور با آب مدل مانیکور ایر براشطراحی ناخن فانتزی شیکمانیکور با برگ هاي رنگارنگ بهاره و پاییزهمدل مانیکور با برگ هاي پاییزی با تم کرممدل مانیکور با طرح برف

دسته بندی :  آرایش

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا