ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

شلوار جین مناسب برای شما کدام نوع است

تاریخ : 1396.02.31
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

شلوار جین

فشن پارک : همیشه پرو کردن شلوار کاری دشوار است و حتی بعد از پرو هم نتیجه دلخواه را کسب نمیکنیم. علت این امر ، این است که نمی دانیم کدام نوع از شلوار جین برای ما مناسب هستند و به جذابیت و خوش تیپی ما کمک میکنند. با راهکارهای زیر ، میتوانید بر این مساله غلبه کنید و شلوار مورد علاقه و مناسب خود را سریعتر انتخاب و خریداری نمایید.

 

خرید کردن با همراه مزایا و معایبی دارد. از معایب آن این است که نمی‌توان مدل‌های مختلف شلوار جین را پرو کرد چراکه ممکن است این کار برای او خسته کننده باشد. پس در انتخاب همراه خود برای خرید شلوار جین زنانه دقت کنید.

 

سخت‌ترین کاری که حین خرید باید انجام دهید همین پرو کردن‌های پیاپی است.

 

مطمئنا تا به حال برایتان پیش آمده است که از فروشنده شلواری را در خواست کرده‌اید و گفته که این مدل پسرانه است. این تضاد میان مدل‌ها همیشه وجود دارد.

 

تفاوت شلوار جین مردانه و زنانه فقط به مدل‌های آن ختم نمی‌شود، این شلوار در تعداد و شکل جیب‌ها نیز متفاوت‌اند.

 

شاید این مدل از پاچه شلوار برای خانم‌ها زیاد جالب و مورد پسند نباشد. ولی متاسفانه در فروشگاه‌ها به وفور یافت می‌شود.

 

واقعا هیچ چیز نمی‌تواند بدتر از این باشد که شلوار جینی که به صورت اینترنتی سفارش داده‌اید اندازه شما نباشد.

 

دو مشکل اساسی با عدم تناسب بدن باعث می‌شود هنگام خرید با مشکل مواجه شوید. اول کمر چاق و پاهای لاغر، و یا پاهای چاق و کمر باریک اگر این مدل فرم بدنی را دارید به فکر یک شلوار دست دوز باشید و دور شلوار جین را خط بکشید.

 

دو مشکل برای خرید شلوار جین گریبان گیر خانم‌ها می‌تواند باشد، شلوار بلند برای خانم‌های قد کوتاه که نیاز به خیاطی بعد از خرید دارند و شلوار کوتاه برای خانم‌های قد بلند.

 

یکی از معضلات خانم‌ها همین مورد است. سایز کمر شما بین ۴۰ و ۴۲ است و شما مجبورید به سایز بزرگ تر بله بگویید. چراکه سایز کوچکتر با اینکه فیت تن شماست ولی قادر به نشستن و برخواستن با آن نیستید.

 

همیشه تا قبل از خرید حس می‌کنید بهترین فرم بدنی را دارید. ولی متاسفانه بعد از خرید ممکن است این اعتماد به نفس خدشه‌دار شود.

کلید واژه ها :
شلوار زنانه
دسته بندی :  پوشاک / پوشاک بانوان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا