ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

خانمهای چاق و مدل دامن کوتاه

تاریخ : 1396.02.31
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : اولین نکته این است که بدانید چطور باید اشکالات اندامی خود را پنهان کنید. رنگ لباس، برش و طرح لباس می‌تواند نگاه‌ها را از اندام شما منحرف و یا توجه‌ها را به شما جلب کند. در ادامه چند اصل که همیشه باید به خاطر داشته باشید را ذکر می‌کنیم.

 

دامن کوتاه

۱- رنگ‌های تیره پنهان می‌کنند در صورتی که رنگ‌های روشن آشکار می‌کنند. برای مثال اگر کمر باریکی دارید می‌توانید یک کمربند روشن روی پیراهنی تیره ببندید. اگر پایین تنه چاقی دارید شلوار مشکی خود را با تاپ رنگ روشن ست کنید.

۲- طرح‌های درشت شما را چاق‌تر نشان می‌دهند درحالیکه طرح‌های کوچک تاثیر عکس دارند.

۳- از پوشیدن لباس‌ها با راه راه‌های افقی خودداری کنید. افراد دارای اضافه وزن هم می‌تواند لباس راه راه بپوشند به شرطی که راه‌ها عمودی و یا مورب باشند.

۴- رافل و چین روی لباس می‌تواند اندام شما را درشت‌تر نشان دهند.

 

کدام ویژگی ظاهری شما بهترین است، و آن را دوست دارید؟ اندام ساعت شنی دارید؟ پاهای کشیده‌ای دارید و قد بلند هستید؟  سعی کنید با انتخاب لباس مناسب، این ویژگی‌ها را بیشتر نمایان کنید.

 

اگر شما بتوانید هر نوع لباسی بپوشید، کدام را انتخاب می‌کنید؟ لباس‌ مجلسی با دامن کلوش؟ یا می‌خواهید لباس‌هایی تنگ و اندامی بپوشید؟ یا انتخاب شما لباس مجلسی فانتزی و پرنسسی است؟ کدام سبک را ترجیح می‌دهید؟

 

در چنین مواقعی از خود بپرسید آیا این لباس‌ها بهترین ویژگی‌ها و نکات مثبت اندام شما را افزایش می‌دهد؟ اگر اینطور است که انتخاب شما درست بوده، در غیر اینصورت این لباس مناسب شما نیست.

 

وقتی شما برای پوشیدن یک لباس‌ مجلسی کوتاه برنامه‌ریزی می‌کنید باید از خود بپرسید آیا به یک لباس رسمی و یا یک لباس مناسب برای مراسم‌های غیررسمی نیاز دارم؟ این نکته بسیار مهم است زیرا بسیاری از پارچه‌ها به خاطر درخشش و سبک‌شان برای مراسمی که باید لباس رسمی‌تری بپوشیم مناسب نیستند.

 

لباس مشکی در هر موقعیتی جواب می‌دهد، و این موضوع کاملا درست است. اما لباس‌های رنگی زیبایی خاصی دارند.

 

چه رنگی را دوست دارید؟ چطور رنگ‌ها را ترکیب می‌کنید؟ سعی کنید از رنگ‌های متضاد در ترکیب رنگ لباس مجلسی خود استفاده کنید، تا اعتماد‌ بنفس شما را بالا ببرد.

 

لباس‌ مجلسی کوتاه خود را با اکسسوری‌های مناسب ترکیب کنید. اگر می‌خواهید لباس و اکسسوری شما عالی به نظر برسد، می‌توانید اکسسوری‌هایی دقیقا از رنگ لباس خود انتخاب کنید، و یا از رنگ‌هایی متضاد استفاده کنید. انتخاب هرکدام از این روش‌ها برای انتخاب رنگ اکسسوری می‌تواند خیره‌کننده و عالی باشد.

 

صرف نظر از سبک، اکسسوری و مناسبت، مهم‌ترین چیز در انتخاب لباس‌ مجلسی شما، این است که شما با آن لباس احساس خوبی به خودتان داشته باشید. هیچ چیز مانند یک لبخند زیبا، شما را پر از اعتماد به نفس نشان نمی‌دهد. می‌توانید هر روز و هر هفته از همان لباسی استفاده کنید که دوست دارید. زیرا شما را قوی و با اعتماد به نفس نشان می‌دهد.

کلید واژه ها :
دامن برای چاقی
دسته بندی :  پوشاک / پوشاک بانوان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا