ثبت مشاور
آموزش رایگان نقاشی

ظاهری جدید با لباسهای قدیمی برای خانمها

تاریخ : 1396.02.30
نویسنده : Fashion Park
نظرات : 0

فشن پارک : نکاتی که در ادامه می بینید ، به شما این امکان را میدهد تا بتوانید از پوششی زیبا و ایده آل با همان لباسهای قدیمی لذت ببرید.

 

ست لباس

 

هنگامی که مو و آرایش خود را تغییر می‌دهید، بسیار متفاوت می‌شوید. این تغییر را علاوه بر مو و آرایش خود می‌توانید بر روی اکسسوری‌ها و جواهرات خود نیز اعمال کنید. شما به راحتی می‌توانید یک لباس مجلسی را که قبلا بارها پوشیده‌اید را با آرایش جدید و حتی استفاده از یک عینک جدید، دوباره بپوشید. این کار یک احساس جدید و متفاوت از یک لباس به شما می‌دهد.

 

می‌دانیم که تغییر کامل یک لباس به همراه اکسسوری‌های آن کار راحتی است. اما اگر شما یک لباس را مدتی قبل با اکسسوری خاص، در یک جشن پوشیده‌اید، شانس اینکه از بین اکسسوری‌های دیگرتان لوازمی مناسب این لباس پیدا کنید تا حس و حالی متفاوت به شما بدهد، زیاد است. تغییر اکسسوری می‌تواند آنقدر مهم باشد که شما حس کنید یک لباس متفاوت پوشیده‌اید. شما می‌توانی یک کت به لباس مجلسی تنگ خود اضافه کنید(اگر شما آن لباس را قبلا پوشیده‌اید). همچنین می‌توانید از یک کمربند در لباس خود استفاده کنید، و یا کفش خود را تغییر دهید.

 

یکی از راه‌های مورد علاقه برای ایجاد تنوع در یک لباس، پوشیدن یک کت زنانه یا بلیزر بر روی لباس است. این روش یک راه سرگرم کننده برای داشتن لباس مجلسی کمی رسمی و متنوع با حداقل تلاش است.

نکته مهم در مورد اضافه کردن یک کت به لباس مجلسی این است که نباید ساختار کلی اندام شما را به هم بزند. از کتی استفاده کنید که زیبایی و ظرافت اندام شما را حفظ کند.

 

در مورد اضافه کردن یک کت بر روی لباس مجلسی و ایجاد یک حس جدید صحبت کردیم. ولی شما می‌توانید از یک لباس توری زیر لباس مجلسی خود استفاده کنید تا لباستان متفاوت به نظر برسد. اگر لباس توری را به خوبی با لباس مجلسی خود ست کنید، این کار لباس شما را بسیار جذاب خواهد کرد. این کار را امتحان کنید تا ببینید تغییر یک لباس، برای پوشیدن در مراسم مختلف چقدر راحت خواهد شد.

 

 

کلید واژه ها :
لباس مجلسی قدیمی
دسته بندی :  پوشاک / پوشاک بانوان

نظر دهید :

نام شما : *
ایمیل شما :*
نظر شما :*
کد امنیتی : *
عکس خوانده نمی شود

بالا